Sprzedaż Leszno

 
- m2
  Sortuj po:
Znaleziono dla ciebie 36 opcji.
Leszno, Święciechowska, wielkopolskie - mieszkanie na sprzedaż

2 pokoje, 1 łazienka, 169000 pln - 47 m2 (3596 pln / m2)

Przytulne mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Lesznie, w dzielnicy Zatorze. Dwa pokoje, okna wychodzące na wschód; widok na plac zabaw. Standard wykończenia: Ściany - gładź gipsowa; Podłogi - parkiet; Okna - PCV; Parapety - PCV. Przeprowadzone remonty: wymiana okien, wymiana instalacji grzewczej, wymiana instalacji... »  

Leszno, Rejtana, wielkopolskie - mieszkanie na sprzedaż

3 pokoje, 1 łazienka, 149000 pln - 55 m2 (2709 pln / m2)

DOSTĘPNE TYLKO W HOME BROKER! OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! ~Przestronne mieszkanie na czwartym piętrze w bloku mieszkalnym w Lesznie, w dzielnicy Rejtana. Trzy pokoje, okna wychodzące na południowy -zachód; widok na inne budynki. Standard wykończenia: Ściany - gładź gipsowa; Podłogi - PCV, terakota; Okna - PCV; Parapety - PCV. Przeprowadzone remonty:... »  

Leszno, Kubańska, wielkopolskie - mieszkanie na sprzedaż

3 pokoje, 1 łazienka, 179000 pln - 60 m2 (2983 pln / m2)

Przestronne mieszkanie na parterze w bloku mieszkalnym w Lesznie, w dzielnicy Przyjaźni. Trzy pokoje, okna wychodzące na południe i północ; widok na inne budynki. Standard wykończenia: Ściany - glazura, tapeta; Podłogi - gres polerowany, panele podłogowe; Okna - PCV; Parapety - PCV. Przeprowadzone remonty: wymiana okien, remont pokoi.... »  

Leszno, Górowska, wielkopolskie - mieszkanie na sprzedaż

4 pokoje, 1 łazienka, 175000 pln - 78 m2 (2244 pln / m2)

Rozkładowe, przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze w domu mieszkalnym w Lesznie, w dzielnicy Zaborowo. Cztery pokoje, okna wychodzące na wschód, zachód; widok na inne budynki. Standard wykończenia: Ściany - tapeta; Podłogi - PCV; Okna - PCV; Parapety - PCV. Przeprowadzone remonty: wymiana okien, wymiana instalacji grzewczej, wymiana... »  

Leszno, Niemiecka, wielkopolskie - mieszkanie na sprzedaż

3 pokoje, 1 łazienka, 185000 pln - 46 m2 (4022 pln / m2)

Przytulne mieszkanie na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym w Lesznie, w dzielnicy Osiedle Przyjazni. Trzy pokoje, okna wychodzące na wschód, zachód; widok na inne budynki. Standard wykończenia: Ściany - tapeta; Podłogi - wykładzina; Okna - drewniane; Parapety - drewno. Zabezpieczenia: domofon. Do lokalu przynależy: balkon. Opis budynku:... »  

Leszno, Słowiańska, wielkopolskie - mieszkanie na sprzedaż

2 pokoje, 1 łazienka, 185000 pln - 64 m2 (2891 pln / m2)

Rozkładowe, ciche mieszkanie na pierwszym piętrze w domu mieszkalnym w Lesznie, w dzielnicy Centrum. Dwa pokoje, okna wychodzące na południe, zachód; widok na inne budynki. Standard wykończenia: Ściany - gładź gipsowa; Podłogi - panele podłogowe; Okna - PCV; Parapety - PCV. Przeprowadzone remonty: wymiana okien, wymiana instalacji grzewczej,... »  

Leszno, Poplińskiego, wielkopolskie - mieszkanie na sprzedaż

2 pokoje, 1 łazienka, 154440 pln - 40 m2 (3861 pln / m2)

Przestronne mieszkanie na parterze w apartamentowcu w Lesznie, w dzielnicy Centrum. Dwa pokoje, okna wychodzące na północ, zachód; widok na inne budynki. Standard wykończenia: Ściany - gładź gipsowa; Podłogi - wylewka samopoziomująca; Okna - PCV; Parapety - płyta MDF w kolorze białym. Możliwość wykończenia pod klucz. Zabezpieczenia: alarm,... »  

Leszno, Poplińskiego, wielkopolskie - mieszkanie na sprzedaż

2 pokoje, 1 łazienka, 158301 pln - 41 m2 (3861 pln / m2)

Przestronne mieszkanie na parterze w apartamentowcu w Lesznie, w dzielnicy Centrum. Dwa pokoje z aneksem kuchennym; widok na inne budynki. Standard wykończenia: Ściany - gładź gipsowa; Podłogi - wylewka samopoziomująca; Okna - PCV; Parapety - płyta MDF w kolorze białym. Możliwość wykończenia pod klucz. Zabezpieczenia: alarm, domofon, drzwi... »  

Leszno, Zamenhofa, wielkopolskie - mieszkanie na sprzedaż

4 pokoje, 1 łazienka, 235000 pln - 80 m2 (2938 pln / m2)

Przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Lesznie, w dzielnicy Przylesie. Cztery pokoje z aneksem kuchennym, okna wychodzące na wschód, zachód; widok na inne budynki. Standard wykończenia: Ściany - tapeta, tynk strukturalny; Podłogi - panele podłogowe, płytki; Okna - PCV; Parapety - PCV. Przeprowadzone remonty: wymiana... »  

Leszno, Grunwaldzka, wielkopolskie - mieszkanie na sprzedaż

3 pokoje, 1 łazienka, 158000 pln - 61 m2 (2590 pln / m2)

Przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Lesznie, w dzielnicy Grunwald. Trzy pokoje, okna wychodzące na południe; widok na plac zabaw. Standard wykończenia: Ściany - gładź gipsowa; Podłogi - panele podłogowe, płytki, wykładzina; Okna - drewniane po wymianie; Parapety - drewniane. Zabezpieczenia: domofon. Wyposażenie... »  

Strona: [1]   [2]   [3]   [4]   >   >>