Sprzedaż Leszno

 
- m2
  Sortuj po:
Znaleziono dla ciebie 44 opcje.
Leszno, Grunwaldzka, wielkopolskie - mieszkanie na sprzedaż

3 pokoje, 1 łazienka, 145000 pln - 52 m2 (2788 pln / m2)

Jasne mieszkanie na dziesiątym piętrze w wieżowcu w Lesznie, w dzielnicy Grunwald. Trzy pokoje, okna wychodzące na północ oraz południe; widok na panoramę miasta. Standard wykończenia: Ściany - glazura, gładź gipsowa, tapeta; Podłogi - gres polerowany, panele podłogowe; Okna - PCV; Parapety - PCV. Zabezpieczenia: domofon, drzwi antywłamaniowe,... »  

Leszno, Grunwaldzka, wielkopolskie - mieszkanie na sprzedaż

3 pokoje, 1 łazienka, 139000 pln - 47 m2 (2957 pln / m2)

DOSTĘPNE TYLKO W HOME BROKER! OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! ~Przytulne mieszkanie na parterze w bloku mieszkalnym w Lesznie, w dzielnicy Grunwald. Trzy pokoje, okna wychodzące na północ, południe; widok na inne budynki. Standard wykończenia: Ściany - tapeta; Podłogi - PCV; Okna - PCV; Parapety - PCV. Przeprowadzone remonty: wymiana okien.... »  

Leszno, Górowska, wielkopolskie - mieszkanie na sprzedaż

4 pokoje, 1 łazienka, 175000 pln - 78 m2 (2244 pln / m2)

DOSTĘPNE TYLKO W HOME BROKER! OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! ~Rozkładowe, przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze w domu mieszkalnym w Lesznie, w dzielnicy Zaborowo. Cztery pokoje, okna wychodzące na wschód, zachód; widok na inne budynki. Standard wykończenia: Ściany - tapeta; Podłogi - PCV; Okna - PCV; Parapety - PCV. Przeprowadzone remonty: wymiana... »  

Leszno, Rejtana, wielkopolskie - mieszkanie na sprzedaż

3 pokoje, 1 łazienka, 159000 pln - 55 m2 (2891 pln / m2)

Słoneczne mieszkanie na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym w Lesznie, w dzielnicy Rejtana. Trzy pokoje, okna wychodzące na wschód, zachód; widok na podwórko. Standard wykończenia: Ściany - gładź gipsowa, tapeta; Podłogi - gres polerowany, panele podłogowe; Okna - PCV; Parapety - PCV. Przeprowadzone remonty: wymiana okien, remont łazienki,... »  

Leszno, Niemiecka, wielkopolskie - mieszkanie na sprzedaż

3 pokoje, 1 łazienka, 185000 pln - 46 m2 (4022 pln / m2)

Przytulne mieszkanie na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym w Lesznie, w dzielnicy Osiedle Przyjazni. Trzy pokoje, okna wychodzące na wschód, zachód; widok na inne budynki. Standard wykończenia: Ściany - tapeta; Podłogi - wykładzina; Okna - drewniane; Parapety - drewno. Zabezpieczenia: domofon. Do lokalu przynależy: balkon. Opis budynku:... »  

Leszno, Słowiańska, wielkopolskie - mieszkanie na sprzedaż

2 pokoje, 1 łazienka, 185000 pln - 64 m2 (2891 pln / m2)

Rozkładowe, ciche mieszkanie na pierwszym piętrze w domu mieszkalnym w Lesznie, w dzielnicy Centrum. Dwa pokoje, okna wychodzące na południe, zachód; widok na inne budynki. Standard wykończenia: Ściany - gładź gipsowa; Podłogi - panele podłogowe; Okna - PCV; Parapety - PCV. Przeprowadzone remonty: wymiana okien, wymiana instalacji grzewczej,... »  

Leszno, Poplińskiego, wielkopolskie - mieszkanie na sprzedaż

2 pokoje, 1 łazienka, 154440 pln - 40 m2 (3861 pln / m2)

Przestronne mieszkanie na parterze w apartamentowcu w Lesznie, w dzielnicy Centrum. Dwa pokoje, okna wychodzące na północ, zachód; widok na inne budynki. Standard wykończenia: Ściany - gładź gipsowa; Podłogi - wylewka samopoziomująca; Okna - PCV; Parapety - płyta MDF w kolorze białym. Możliwość wykończenia pod klucz. Zabezpieczenia: alarm,... »  

Leszno, Poplińskiego, wielkopolskie - mieszkanie na sprzedaż

2 pokoje, 1 łazienka, 158301 pln - 41 m2 (3861 pln / m2)

Przestronne mieszkanie na parterze w apartamentowcu w Lesznie, w dzielnicy Centrum. Dwa pokoje z aneksem kuchennym; widok na inne budynki. Standard wykończenia: Ściany - gładź gipsowa; Podłogi - wylewka samopoziomująca; Okna - PCV; Parapety - płyta MDF w kolorze białym. Możliwość wykończenia pod klucz. Zabezpieczenia: alarm, domofon, drzwi... »  

Leszno, Zamenhofa, wielkopolskie - mieszkanie na sprzedaż

4 pokoje, 1 łazienka, 235000 pln - 80 m2 (2938 pln / m2)

Przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Lesznie, w dzielnicy Przylesie. Cztery pokoje z aneksem kuchennym, okna wychodzące na wschód, zachód; widok na inne budynki. Standard wykończenia: Ściany - tapeta, tynk strukturalny; Podłogi - panele podłogowe, płytki; Okna - PCV; Parapety - PCV. Przeprowadzone remonty: wymiana... »  

Leszno, Grunwaldzka, wielkopolskie - mieszkanie na sprzedaż

3 pokoje, 1 łazienka, 158000 pln - 61 m2 (2590 pln / m2)

DOSTĘPNE TYLKO W HOME BROKER! OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ! ~Przestronne mieszkanie na pierwszym piętrze w bloku mieszkalnym w Lesznie, w dzielnicy Grunwald. Trzy pokoje, okna wychodzące na południe; widok na plac zabaw. Standard wykończenia: Ściany - gładź gipsowa; Podłogi - panele podłogowe, płytki, wykładzina; Okna - drewniane po wymianie; Parapety -... »  

Strona: [1]   [2]   [3]   [4]   [5]   >   >>